2014.12.23 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Modernizacja zabytkowej linii Przeworskiej Kolei Dojazdowej Przeworsk – Dynów wraz z infrastrukturą towarzyszącą” w ramach projektu „Zintegrowany Rozwój Przeworsko- Dynowskiego Obszaru Wsp

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Modernizacja zabytkowej linii Przeworskiej Kolei Dojazdowej Przeworsk – Dynów wraz z infrastrukturą towarzyszącą” w ramach projektu „Zintegrowany Rozwój Przeworsko- Dynowskiego Obszaru Wsparcia”