sobota, grudzień 15, 2018

Podpisano aneks do umowy o dofinansowanie projektu

W dniu 11 czerwca 2015 r. został podpisany Aneks nr 1 do umowy o dofinansowanie projektu pt. „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju.

Zgodnie z zawartym aneksem został przedłużony termin realizacji projektu do dnia 31 sierpnia 2015 roku. Jednocześnie w wyniku rozstrzygnięcia postępowań przetargowych o udzielenie zamówień publicznych na opracowanie dokumentacji technicznych została zaktualizowana całkowita wartość projektu i wynosi obecnie 1 373 755,33 zł.