sobota, październik 20, 2018

Przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla linii Przeworskiej Kolei Dojazdowej Przeworsk-Dynów rozstrzygnięty

W dniu 30 kwietnia br. rozstrzygnięto przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „Modernizacja zabytkowej linii Przeworskiej Kolei Dojazdowej Przeworsk – Dynów wraz z infrastrukturą towarzyszącą” w ramach projektu „Zintegrowany Rozwój Przeworsko - Dynowskiego Obszaru Wsparcia”.

Przetarg został ogłoszony w podziale na 3 części:

Część nr 1 Remont linii Przeworskiej Kolei Dojazdowej Przeworsk – Dynów w km 0+000 – 36+000 Przeworsk – Szklary Tunel,

Część nr 2 Remont linii Przeworskiej Kolei Dojazdowej Przeworsk – Dynów w km 36+000 – 46+192 Szklary Tunel – Dynów,

Część nr 3 Remont obiektów inżynieryjnych Przeworskiej Kolei Dojazdowej Przeworsk – Dynów.

W części 1 oraz części 2 jako najkorzystniejsza została wybrana oferta konsorcjum firm: TRADE - PORT z Katowic oraz Wielobranżowa Pracownia Projektów Kolejowych z Bytomia. Natomiast, dokumentację techniczną dla części 3 wykona firma FASYS MOSTY z Wrocławia.

Całkowita wartość zadania wynosi 658 763,40 zł brutto. Dokumentacja techniczna ma być wykonana do 15 sierpnia 2015 roku.