Trwają konsultacje społeczne „Strategii Rozwoju Gospodarczego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Przeworskiego na spotkanie konsultacyjne z udziałem eksperta, które odbędzie się w dniu 5 września 2014 roku w godzinach od 9:00 do 10:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku. Przedmiotem konsultacji będzie projekt dokumentu pt.: „Strategia Rozwoju Gospodarczego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” wraz  z Prognozą oddziaływania na środowisko opracowanego w ramach  projektu „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 w ramach „Konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych” ogłoszonym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Celem konsultacji społecznych jest zapoznanie się mieszkańców Powiatu Przeworskiego z treścią dokumentu oraz zebranie opinii i uwag.

Dokument do wglądu dostępny jest w wersji papierowej w pok. 422 (IV piętro) i elektronicznej na stronie internetowej: www.powiat.przeworsk.pl oraz na stronie internetowej projektu pod adresem http://zrpdow.powiat.przeworsk.pl.

Uwagi i opinie do konsultowanego dokumentu można zgłaszać do dnia 2 września br. w formie pisemnego stanowiska, które należy złożyć (lub wysłać drogą pocztową) w Starostwie Powiatowym w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk lub wysłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">starosta@powiatprzeworsk.pl w oparciu o Formularz zamieszczony na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Przeworsku:  www.powiat.przeworsk.pl w zakładce Organizacje pozarządowe oraz na stronie internetowej projektu pod adresem http://zrpdow.powiat.przeworsk.pl w zakładce Konsultacje społeczne.
Prognoza oddziaływania na środowisko dla Strategii Rozwoju Gospodarczego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia

Strategia Rozwoju Gospodarczego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia