Zaproszenie na konsultacje społeczne projektu dokumentu „Analiza potencjału gospodarczego, turystycznego i społecznego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia”

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Przeworskiego na konsultacje społeczne w dniu 8 lipca 2014 roku w godzinach 9:00 do 10:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku. Przedmiotem konsultacji będzie projekt dokumentu pt: „Analiza potencjału gospodarczego, turystycznego i społecznego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” opracowanego w ramach  projektu „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 w ramach „Konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych” ogłoszonym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Celem konsultacji jest zapoznanie się mieszkańców z treścią dokumentu oraz zebranie opinii i uwag.Zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych.
Uwagi i opinie do konsultowanego dokumentu można zgłaszać także do dnia 14 lipca 2014 roku w formie pisemnego stanowiska, które należy złożyć (lub wysłać drogą pocztową) w Starostwie Powiatowym w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk lub wysłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w oparciu o Formularz zamieszczony na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Przeworsku:  www.powiat.przeworsk.pl w zakładce Organizacje pozarządowe oraz na stronie internetowej projektu pod adresem http://zrpdow.powiat.przeworsk.pl w zakładce Konsultacje społeczne.