Warsztaty dotyczące „Strategii rozwoju gospodarczego PDOW”

Dnia 13 czerwca br. w godz. 10.00-14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbędą się warsztaty strategiczne w  związku z rozpoczęciem prac związanych z opracowaniem dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Gospodarczego Przeworsko – Dynowskiego Obszaru Wsparcia”. Warsztaty będą miały  na celu wypracowanie głównych kierunków działań, które zostaną zapisane w Strategii Rozwoju Gospodarczego PDOW. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz poszczególnych JST zaangażowanych w realizację projektu, instytucji, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców.

Opracowanie Strategii Rozwoju Gospodarczego PDOW jest realizowane w ramach projektu „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013. Wykonawcą dokumentów strategicznych PDOW jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie (Instytut Gospodarki) w konsorcjum ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER z Cieszyna.