Konferencja wprowadzająca pt. „Przeworsko-Dynowski Obszar Wsparcia potencjał i możliwości rozwoju”

Dnia 23 maja 2014 r. o godzinie 12.00 w Przeworsku  odbędzie się konferencja wprowadzająca pt. „Przeworsko - Dynowski Obszar Wsparcia potencjał i możliwości rozwoju” do projektu pn. „Zintegrowany Rozwój Przeworsko - Dynowskiego Obszaru Wsparcia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013. W spotkaniu weźmie udział 12 partnerów projektu tj. jednostek samorządu terytorialnego obejmujących Przeworsko – Dynowski Obszar Wsparcia, organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy oraz inne instytucje. W programie konferencji przewidziane jest omówienie głównych założeń realizacji projektu, poszczególnych działań i celów, wystąpienia prelegentów oraz panel dyskusyjny.