Podpisano umowę z realizatorem zadania

W dniu 9 maja 2014r. nastąpiło podpisanie umowy z Wykonawcą- Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie wyłonioną w przetargu nieograniczonym.  W ramach projektu pn. "Zintegrowany Rozwój Przeworsko - Dynowskiego Obszaru Wsparcia” wykonawca opracuje trzy dokumenty: „Analizę potencjału gospodarczego, turystycznego  i społecznego Przeworsko - Dynowskiego Obszaru Wsparcia”, „Strategię Rozwoju gospodarczego Przeworsko - Dynowskiego Obszaru Wsparcia wraz z prognozą oddziaływania na środowisko” oraz „Program Rozwoju Gospodarczego Przeworsko - Dynowskiego Obszaru Wsparcia”.  Łączna wartość opracowań wyniesie 69 987,00 zł brutto. W oparciu o opracowanie dokumenty  zostanie zlecone wykonanie dokumentacji technicznej wybranych projektów, które zostaną uznane za najważniejsze z punktu widzenia całego obszaru wsparcia.