Podpisanie umowy partnerskiej

Podpisanie umowy partnerskiej w ramach projektu

Powiat Przeworski informuje że w czwartek 13 marca 2014 roku  o godz. 11:00 w sali konferencyjnej (małej) Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbędzie się spotkanie dotyczące podpisania umowy partnerskiej oraz powołania Rady Partnerów jako organu wspierającego lidera projektu pt. „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia”.
W spotkaniu będzie brało udział 12 partnerów projektu tj. jednostek samorządu terytorialnego obejmujących Przeworsko – Dynowski Obszar wsparcia oraz zostanie omówiony harmonogram realizacji projektu.